LIELISKA PEDAGOGU KOMANDA

Tikai daļa skolas pedagogu un darbinieku komandas, kuri šī mācību gada sākumā satikās Cēsu Viduslaiku pils dārzā, lai kopīgi uzsāktu 10. mācību sezonu.

Pedagogs ir bērna ciešākais sadarbības partneris, tādēļ skolā tiek pievērsta uzmanība, lai pedagogi justos labi un varētu pilnveidot savas prasmes un papildināt zināšanas nepārtraukti.  Skolas resursi tiek plānoti tā, lai pedagogi varētu mācīties, attīstīties, realizēt savas idejas un iniciatīvas. Mēs meklējam iespējas augt ne tikai pedagogu semināros, bet arī mācoties no citām skolām Latvijā un ārzemēs, kā arī gūstot citu pieredzi dažādās organizācijās vai uzņēmumos.

Lepojamies, ka mūsu skolā strādā pedagogi - personības. Cilvēki, kas līdzās iegūtai pedagoģiskajai izglītībai sevi sauc par tulkiem, māksliniekiem, mūziķiem, uzņēmējiem.

Priecājamies par to, ka mūsu skolas skolotāji veido draudzīgas, patiesas un ieinteresētas attiecības ar mūsu skolēniem.

Skolotājs (lietv.) - cilvēks, kurš var izmainīt skolēna likteni

Tā teicis mūsu skolas 9. klases skolēns Tomass, un viņa teiktajam nevar nepiekrist.

MŪSU SKOLĀ SKOLOTĀJI IR :

• spilgtas personības;
  • iedvesmotāji;
  • mentori;
  • skolēnu plecs un atbalsts;
  • lielisks piemērs būt un darīt;
  • profesionāļi savā jomā;
  • uzticības personas;
  • līderi;
  • sirsnīgi cilvēki, kuriem rūp mūsu  bērni;

JA VĒLIES KĻŪT PAR DAĻU NO MŪSU KOMANDAS, SAZINIES AR MUMS!